2 ocak gelinim mutfakta

2 Ocak Çarşamba Gelinim mutfakta neler oldu? 208. bölüm Gelinim mutfakta puan durumu?

Gelinim mutfakta yarışması Fatih Ürek’in sunuculuğunda hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Gelinim mutfakta yarışmasında dört gelin ve kaynanaları yarışıyor.

Yarışmada dört gelin aynı malzemelerle aynı yemeği yapıyor. Kaynanalar, hangi gelinin hangi yemeği yaptığını bilmeden sırayla yemekleri tadıyor ve 1 ile 5 arasında puan veriyorlar. Kaynanalar kendi gelinlerinin yaptığı yemekleri bulup en yüksek puanı vermeye çalışıyorlar.

Dört kaynananın tüm yemeklere puanlarının ardından en yüksek puan alan gelin günün birinci olarak çeyrek altın kazanıyor. Ve gelinim mutfakta yarışmasında haftanın sonunda en çok puan alan gelin ayrıca 5 bilezik kazanıyor.

Gelinim mutfakta bu haftanın yarışmacıları kimler? Bugün Gelinim mutfakta yarışmasının 208. bölümü yayınlandı. 2 Ocak çarşamba günü yayınlanan Gelinim mutfakta puanları puan durumu? Gelinim mutfakta yarışmasında neler oldu?

Gelinim mutfakta bu haftanın yarışmacıları kimler?

GelinlerKaynanalar
EzgiReyhan
ElifZiyafet
YağnurNilgün
RümeysaNezahat

208. bölüm Gelinim mutfakta puanları puan durumu?

Gelin – KaynanaPuan
Ezgi-Reyhan16
Elif – Ziyafet8
Yağnur-Nilgün9
Rümeysa-Nezahat9

2 Ocak çarşamba günü yayınlanan 208. bölüm Gelinim mutfakta yarışmasında neler oldu? Gün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kim aldı?

Haftanın ortasında günün menüsü portakallı kereviz oldu. Rümeysa’nın Yağnur’a karşı pankart açması arada ki gerginliği giderek artırdı. Elif’in Yağnur’a seni sevmiyorum demesi ve gitmesini istemesi üzerine mutfakta sesler iyice yükseldi.

Gelinler Ziyafet hanımın eşinden gelen sürpriz mesajın kritiğini yaptılar. Reyhan hanım kayınvalidelere yaşam koçluğu yapmaya devam etti.

Günün sonunda en düşük puanı alan gelin 8 puanla Elif olurken en yüksek puanı alıp çeyrek altının sahibi olan gelin ise 16 puanla Ezgi oldu.

>> Gelinim mutfakta tüm bölümleri izle.