Gelinim mutfakta haftanın birincisi kim oldu çeyrek altını kim aldı kim elendi

28 Aralık Cuma Gelinim mutfakta neler oldu? Haftanın birincisi kim oldu 5 altın bileziği kim aldı? 205. Bölümde Kim elendi?

Gelinim mutfakta yarışması Fatih Ürek’in sunuculuğunda hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Gelinim mutfakta yarışmasında dört gelin ve kaynanaları yarışıyor.

Yarışmada dört gelin aynı malzemelerle aynı yemeği yapıyor. Kaynanalar, hangi gelinin hangi yemeği yaptığını bilmeden sırayla yemekleri ve tatlıları tadıyor ve 1 ile 5 arasında puan veriyorlar. Kaynanalar kendi gelinlerinin yaptığı yemekleri bulup en yüksek puanı vermeye çalışıyorlar.

Dört kaynananın tüm yemeklere puanlarının ardından en yüksek puan alan gelin günün birinci olarak çeyrek altın kazanıyor. Ve gelinim mutfakta yarışmasında haftanın sonunda en çok puan alan gelin ayrıca 5 bilezik kazanıyor.

Gelinim mutfakta bu haftanın yarışmacıları kimler? Bugün Gelinim mutfakta yarışmasının 205. bölümü yayınlandı. 28 Aralık Cuma günü yayınlanan Gelinim mutfakta puanları puan durumu? Gelinim mutfakta yarışmasında neler oldu?

Gelinim mutfakta bu haftanın yarışmacıları kimler?

GelinlerKaynanalar
CansuSevgül
ElifZiyafet
YağnurNilgün
RümeysaNezahat

205. bölüm Gelinim mutfakta puanları puan durumu?

Gelin – KaynanaPuan
Cansu – Sevgül14
Elif – Ziyafet4
Yağnur – Nilgün
16
Rümeysa – Nezahat16

28 Aralık Cuma günü yayınlanan 205. bölüm Gelinim mutfakta yarışmasında neler oldu? Gün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kim aldı? Haftanın en çok puanını kim aldı 5 altın bileziği kim kazandı? Gelinim mutfakta kim elendi?

Haftanın son gününde gelinler günün menüsü olan yılbaşı kurabiyesi yaptılar. Yılbaşı çekilişi yapan gelinler ve kayınvalideler birbirlerine hediye aldılar. Rümeysa Yağnur’a imalı bir şekilde boş kutu hediye etti. Set arkasında Yağnur ile Rümeysa arasında yaşanan gergin tartışmalar mutfağa da yansıdı. Gelinlerin yarışmaya katılma sebepleri tansiyonu giderek yükseltti.

Elif’e sosyal medya üzerinden yapılan yorumlara karşı Cansu’nun bunu beğenmesi Elif’i duygulandırdı. Cansu’nun ise bunu açıklaması üzerine Fatih Ürek de tepki gösterdi.

Günün sonunda en düşük puanı alan gelin 4 puanla Elif olurken en yüksek puanı alıp çeyrek altının sahibi olan gelin ise kura sonucunda Rümeysa oldu. Haftanın en düşük puanını alıp yarışmaya veda eden isim 49 puanla Cansu olurken haftanın en yüksek puanını alıp beş altın bileziğin sahibi olan gelin ise 69 puanla Yağnur oldu.

>> Gelinim mutfakta tüm bölümleri izle.