4 ocak gelinim mutfakta

4 Ocak Cuma Gelinim mutfakta neler oldu? Haftanın birincisi kim oldu 5 altın bileziği kim aldı? 210. Bölümde Kim elendi?

Gelinim mutfakta yarışması Fatih Ürek’in sunuculuğunda hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Gelinim mutfakta yarışmasında dört gelin ve kaynanaları yarışıyor.

Yarışmada dört gelin aynı malzemelerle aynı yemeği yapıyor. Kaynanalar, hangi gelinin hangi yemeği yaptığını bilmeden sırayla yemekleri ve tatlıları tadıyor ve 1 ile 5 arasında puan veriyorlar. Kaynanalar kendi gelinlerinin yaptığı yemekleri bulup en yüksek puanı vermeye çalışıyorlar.

Dört kaynananın tüm yemeklere puanlarının ardından en yüksek puan alan gelin günün birinci olarak çeyrek altın kazanıyor. Ve gelinim mutfakta yarışmasında haftanın sonunda en çok puan alan gelin ayrıca 5 bilezik kazanıyor.

Gelinim mutfakta bu haftanın yarışmacıları kimler? Bugün Gelinim mutfakta yarışmasının 210. bölümü yayınlandı. 04 Ocak Cuma günü yayınlanan Gelinim mutfakta puanları puan durumu? Gelinim mutfakta yarışmasında neler oldu?

Gelinim mutfakta bu haftanın yarışmacıları kimler?

GelinlerKaynanalar
EzgiReyhan
ElifZiyafet
YağnurNilgün
RümeysaNezahat

210. bölüm Gelinim mutfakta puanları puan durumu?

Gelin – KaynanaPuan
Ezgi-Reyhan13
Elif – Ziyafet7
Yağnur – Nilgün
9
Rümeysa – Nezahat14

4 Ocak Cuma günü yayınlanan 210. bölüm Gelinim mutfakta yarışmasında neler oldu? Gün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kim aldı? Haftanın en çok puanını kim aldı 5 altın bileziği kim kazandı? Gelinim mutfakta kim elendi?

Haftanın son gününde heyecan dorukta yaşandı. Gelinim mutfakta da günün menüsü bisküvili elmalı pasta oldu.

Reyhan hanım izleme odasını terk etti. Arkasından Nilgün Hanım bakmaya gitti ve odada Ziyafet hanım ile Nezahat hanım başbaşa kalmanın tadını çıkardılar. Rümeysa’nın ablasından sürpriz mesajı Yağnur yorumladı. Lerzan Mutlu stüdyoya geldi.

Günün sonunda en düşük puanı alan gelin 7 puanla Elif olurken en yüksek puanı alıp çeyrek altının sahibi olan gelin ise 14 puanla Rümeysa oldu. Haftanın en düşük puanını alıp yarışmaya veda eden gelin 40 puanla Elif olurken en yüksek puanı alıp beş altın bileziği almaya hak kazanan gelin ise 72 puanla Elif oldu.

>> Gelinim mutfakta tüm bölümleri izle.