3 ocak gelinim mutfakta

3 Ocak Perşembe Gelinim mutfakta neler oldu? 209. bölüm Gelinim mutfakta puan durumu?

Gelinim mutfakta yarışması Fatih Ürek’in sunuculuğunda hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Gelinim mutfakta yarışmasında dört gelin ve kaynanaları yarışıyor.

Yarışmada dört gelin aynı malzemelerle aynı yemeği yapıyor. Kaynanalar, hangi gelinin hangi yemeği yaptığını bilmeden sırayla yemekleri tadıyor ve 1 ile 5 arasında puan veriyorlar. Kaynanalar kendi gelinlerinin yaptığı yemekleri bulup en yüksek puanı vermeye çalışıyorlar.

Dört kaynananın tüm yemeklere puanlarının ardından en yüksek puan alan gelin günün birinci olarak çeyrek altın kazanıyor. Ve gelinim mutfakta yarışmasında haftanın sonunda en çok puan alan gelin ayrıca 5 bilezik kazanıyor.

Gelinim mutfakta bu haftanın yarışmacıları kimler? Bugün Gelinim mutfakta yarışmasının 208. bölümü yayınlandı. 3 Ocak perşembe günü yayınlanan Gelinim mutfakta puanları puan durumu? Gelinim mutfakta yarışmasında neler oldu?

Gelinim mutfakta bu haftanın yarışmacıları kimler?

GelinlerKaynanalar
EzgiReyhan
ElifZiyafet
YağnurNilgün
RümeysaNezahat

209. bölüm Gelinim mutfakta puanları puan durumu?

Gelin – KaynanaPuan
Ezgi-Reyhan15
Elif – Ziyafet4
Yağnur-Nilgün11
Rümeysa-Nezahat13

3 Ocak perşembe günü yayınlanan 209. bölüm Gelinim mutfakta yarışmasında neler oldu? Gün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kim aldı?

Reyhan hanımın 25 kilo vermesi üzerine kayınvalidelere yaşam koçluğu yapması Ziyafet hanımın hoşuna gitmedi. Haftanın dördüncü gününde günün menüsü Çerkez tavuğu oldu.

Ziyafet hanımın gelinlere bir bir bir beş vermelerini kayınvalideler eleştirdi. Reyhan hanım Rümeysa’ya karşılık olarak açtığı pankarta cevap veren Yağnur’la karşılıklı göbek attı.

Elif’in eltisinden gelen sürpriz mesaj Elif’in moralini bozdu. Günün sonunda en düşük puanı alan gelin 4 puanla Elif olurken en yüksek puanı alıp çeyrek altının sahibi olan gelin ise 15 puanla Ezgi oldu.

>> Gelinim mutfakta tüm bölümleri izle.